Zapraszamy na zajęcia w Dniu Otwartym

Otwieramy nasze drzwi dla rodzin, dla rodziców, dla dzieci.

Dla tych, którzy pragną rozwijać się i kształcić w atmosferze rodzinnego ciepła i radości. W miejscu, w którym indywidualne różnice są akceptowane, talenty ujawniane, a edukacja toczy się we własnym rytmie. Rytmie każdego z nas z osobna. Tak, jak wolne rosną organiczne warzywa, które jemy tu codziennie, tak wolne rosną tu nasze dzieci. Pełne wewnętrznej siły i motywacji. Zapraszamy rodziców dzieci w wieku: od 3 do 12 lat. Od przedszkola do 6 klasy szkoły podstawowej. Będzie nam bardzo miło Was gościć!

Podczas trzech wspólnie spędzonych godzin dzieci będą mogły uczestniczyć w różnych zajęciach przygotowanych przez naszą kadrę. Będziecie mogli posmakować naszej codzienności: muzyka, j.hiszpański, warsztaty kulinarne, zajęcia edukacyjne i plastyczne.

Zaczynamy 11 MAJ 2018, o godz. 14.00.

Do zobaczenia!