• To event minęło.

Kary i nagrody. Co w zamian? Szkolenie.

17 Lut @ 10:00 - 15:00

Wszystkich, którzy poszukują metod, inspiracji i motywacji dla wspierania rozwoju młodych ludzi zapraszamy na to spotkanie.

Tematyka szkolenia:

• kary i nagrody, karne krzesełka, czarne kropki, punkty za dobre zachowanie, dlaczego warto z nich zrezygnować i czym je zastąpić?
  • budowanie naturalnej więzi dziecko-rodzic, rodzeństwo-rodzic, nauczyciel – grupa/klasa; tworzenie dobrej i solidarnej atmosfery w rodzinie, klasie, grupie
  • skuteczne metody komunikacji z dzieckiem oparte na empatii
  • jak radzić sobie kiedy dziecko nie słucha, krzyczy, wpada w histerie, zachowuje się „niegrzecznie”

Prowadząca:

Magdalena Bacławska – założycielka Bukowego Domu, uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i treningów związanych z tworzeniem zdrowych relacji międzyludzkich, opartych na empatii i porozumieniu. Doświadczona codziennością Bukowego Domu, miejsca o rewolucyjnym wręcz podejściu do wychowania i edukacji, rozpoczyna dzielenie się zdobytą w trakcie pracy wiedzą i umiejętnościami. Miłośniczka zdrowej, organicznej kuchni, slow life i życia w harmonii z Naturą. Spełniona mama Alicji i Emiliana.

Szkolenie potrwa 5 godzin zegarowych, z przerwą na pożywną i zdrową zupę, przyrządzoną w naszej kuchni. Plus zdrowa i słodka niespodzianka na koniec 🙂

Koszt:

• 160zł, płatne z góry na konto Fundacji Dom Rozwoju

Dane do przelewu:

Numer rachunku: 94 2030 0045 1110 0000 0386 2990
Fundacja Dom Rozwoju
ul. Pszczyńska 139
43-175 Wyry

Tytuł: imię i nazwisko uczestnika, szkolenie „Kary i nagrody – co w zamian”
Ilość miejsc: 13
Zgłoszenia: kontakt@naturalnaszkola.pl

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Wystawiamy zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.
Biorąc udział w szkoleniu wspierasz rozwój Bukowego Domu. Całkowity dochód ze szkolenia przeznaczamy na nasze potrzeby. Zapraszamy!

Data:
17 Lut