Jak Ty możesz nam pomóc

Poznaj listę Naszych marzeń

W Bukowym Domu życie codziennie nabiera nowego wymiaru. Składamy domy z cegieł, szałasy, gawędzimy przy płonącym ognisku, muzykujemy, tańczymy, bawimy się w teatr, rozwijamy się plastycznie, pieczemy i gotujemy, uczymy się poprzez doświadczanie, wspinamy się na drzewa, uprawiamy ogród, jemy owoce z sadu, z patyków tworzymy lalki i łuki, obserwujemy mrówki, motyle, gąsienice. Widzimy w dzieciach mnóstwo pasji, kreatywności, potencjału, wyobraźni i marzeń. To tutaj pielęgnujemy rozwój osobisty, indywidualność, miłość i szacunek do siebie i innych ludzi. Naturalne Przedszkole i Szkoła jest miejscem inspirowanym naturą i wrodzoną, nieskazitelną pasją dzieci do poznawania świata. Zwracamy się Więc do Państwa z prośbą o współpracę w realizacji marzeń. Poniżej znajduje się lista materiałów edukacyjnych, które są nam niezbędne do wspierania rozwoju dzieci i dorosłych. Za każda pomoc składamy w Wasze ręce podziękowanie.

Lista marzeń naszych dzieci:

• Domek na drzewie
  • Ścianka wspinaczkowa
  • Oczko wodne
  • Tablica multimedialna
  • 7 laptopów
  • Magnetofon
  • Kuchenka gazowa z piekarnikiem
  • Termomix
  • Wyciskarka do soków

W formie darowizny rzeczowej – zakupione i wysłane do nas na adres:
Naturalna Szkoła „Bukowy Dom”