Na swojego duchowego patrona wybraliśmy Anioła Gabriela, którego prosimy o wsparcie w wyborze życiowej ścieżki naszych dzieci oraz wsparcie dla kadry i rodziców w tworzeniu najlepszej atmosfery rozwojowej dla naszych dzieci.

Bożena Piotrowska z Anielskiego Świata tak o nim pisze:

Archanioł Gabriel – Jego imię oznacza „Bóg jest moją siłą”. Jest Aniołem Radości oraz Ducha Prawdy. Energia tego Archanioła odbierana jest jako energia żeńska. To właśnie Archanioł Gabriel oznajmił Elżbiecie i Marii, iż niebawem urodzą synów – Jana Chrzciciela i Jezusa z Nazaretu. Archanioł Gabriel znany jest jako Anioł Posłaniec.

Głównym zadaniem Archanioła Gabriela jest pomaganie rodzicom w poczęciu lub adoptowaniu dziecka. Dodaje on przyszłym rodzicom siły i odwagi, przede wszystkim pomaga matkom wytrwać w wierze, aby mogły one stworzyć najlepszą atmosferę dla swojego dziecka. Asystuje również kobietom przy porodach. Drugim zadaniem jest pomaganie wszystkim osobom, których życiowy cel związany jest ze sztuką (pisarzom, aktorom, muzykom, malarzom itp.) lub komunikacją (nauczycielom, dziennikarzom itp.). Archanioł Gabriel inspiruje i motywuje artystów, pomaga im zwalczyć strach i chęć odkładania wszystkiego na później.

NaturalnaSzkola.Pl - Anioł Gabriel

Archanioł Gabriel znany jest jako silny i potężny Archanioł, zdecydowanie jest Aniołem akcji, a ci, którzy wzywają Go na pomoc czują, że zostają jakoby popchnięci do działania, które zakończone jest sukcesem.

Archanioł Gabriel pomoże ci również:

• zrozumieć życiową ścieżkę;
  • otworzyć trzecie oko i uzyskać duchowe wizje;
  • oczyścić ciało z toksyn.

Na obrazach Archanioł Gabriel zazwyczaj trzyma lilię symbolizującą czystość i prawdę. Czasami trzyma w dłoniach kałamarz i pióro, które przypominają o sprawowanej przez Niego funkcji niebiańskiego posłańca Słowa Bożego. Można zobaczyć Go także trzymającego złoty kielich silnie przypominający Świętego Graala.

Archanioł Gabriel pomoże ci wyjawić twoją prawdę otwarcie i szczerze; pomoże szanować twoją i innych ludzi indywidualność oraz słuchać intuicji i wewnętrznego głosu. Archanioł Gabriel jest zawsze gotów chronić to, co w tobie czyste i naturalne.

Archanioł Gabriel pomoże ci odnaleźć mądrość w twoim fizycznym ciele i poznać twoją osobistą prawdę. Szanuje indywidualność każdej istoty. Będzie cię wspierał gdy zdecydujesz się żyć swoją prawdą przejawiając i respektując dane ci od Boga talenty. Pomoże Ci rozwijać twoje dary tak, bys w pełni mogła / mógł przejawiać swą prawdziwą naturę.

Największym darem Archanioła Gabriela jest napełnienie cię odwagą i uświadomienie ci, że również ty – będąc tym, kim jesteś – masz znaczący wkład w duchowy rozwój ludzkości. Archanioł Gabriel pomoże ci zobaczyć, co jest prawdziwe dla ciebie. On rozjaśni drogę do prawdy znajdującej się w twoim sercu i pomoże ujrzeć jaką ścieżką powinnaś / powinieneś kroczyć, aby służyło to Najwyższemu Dobru i największej radości wszystkich ludzi.

Kolory energii Archanioła Gabriela to kolor złoty i biały.